Fólia na laser tlač zlatá

 
opäť skladom Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Fólia, ktorá sa aplikuje na oblasti čiernej laserovej tlače teplom a tlakom. Výsledkom sú ozdobné motívy, texty pozvánok na oslavy, svadobné oznámenia, albumy alebo gratulácie v zlatej farbe.

Vo videu je zachytená aplikácia za pomoci bežnej žehličky. Taktiež možno fóliu použiť cez laminátor alebo tepelný lis (avšak nie každý laminátor, lis je vhodný - alternatívne to treba "dostať do ruky" - na laminátor položiť závažie, na lise trafiť teplotu vhodnú na bavlnu).

Fólia dostupná v šírke kotúča 6cm a 15cm a dĺžka návinu 60m a 122m.

Jednoduchá aplikácia vo videu:                ikona youtube

Cena od 10,50 € bez DPH
od 12,60 € / ks
Kategória termofólie
Zvoľte variant
šírka 6cm, návin 60m Skladom 12,60 € / ks
10,50 € bez DPH
   
šírka 15cm, návin 60m Skladom 26,10 € / ks
21,75 € bez DPH
   
 

Fólia pre aplikáciu na laserovú tlač je určená len na čierne plochy vytlačené na bežnej laserovej tlačiarni. Ideálne používať s čo najvyššou kvalitou tlače. Taktiež je možné fóliu použiť na plochy natreté lepidlom alebo na ktorých je obojstranná páska - ako bežná dekoračná fólia na scrapbooking. Toto rozširuje použitie, okrem papiera, aj na textil, drevo, plast a iné.

K aplikácii: podľa trvdosti/gramáže papiera, na ktorý chcete fólu aplikovať, zvoľte aj mäkkosť podložky - poskladanú látku, plachtu, plátno (vo viedu je cca 30ks 60g papiera)... Skúšajte nájsť rovnováhu v tlaku. Je to práca pre vnímajúce ruky...

Jednoduchá aplikácia fólie na laserovú tlač


Pridať hodnotenie
5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 19.8.2021
Super vec! Vytlacila som pozvanky na najobycajnejsej "lejsrovej" tlaciarni a potom to touto foliou pozlatila cez obycajnu zehlicku a text pozvanok je paradne zlaty. Vyzera to super. Diky.
5
M Avatar autora | 10.9.2017
Veľmi zaujímavý produkt, ľahko sa aplikuje na papier - pomohlo priložené video. Môžem len odporúčať.