Doprava a platba

 

Informácia o cene dopravy a cene za vybraný spôsob platby sa kupujúcemu zobrazí v súhrne objednávky pred jej odoslaním (bez potreby vyplnenia fakturačnej a dodacej adresy)  v závislosti od hmotnosti a náročnosti balenia zásielky.

Väčšinu zásielok odosielame v deň prijatia objednávky (prijaté doobeda pracovného dňa) s doručením v nasledujúci pracovný deň. Pokiaľ objednávate cez poobedie pracovného dňa a súrne potrebujete doručenie do nasledujúceho pracovného dňa alebo doručenie v sobotu, volajte 0908/732 596.

 

Pri objednávkach vytvorených v eshope www.atelierknihy.sk je tovar dodávaný dopravnou spoločnosťou UPS/INTIME pri uvedenej hmotnosti a náročnosti balenia zásielky v cenách s DPH:

 

doručenie na územie Slovenskej republiky

do 1kg   3,30 €

do 3kg   3,60 €

do 5kg   4,10 €

do 10kg  4,80 €

do 20kg  6,10 €

do 30kg  7,60 €

spôsob úhrady:

prevodným príkazom vopred - bez poplatku

platba dobierkou + 0,70 € k cene dopravy

doručenie na územie Českej republiky

do 1kg   230,- CZK

do 3kg   250,- CZK

do 5kg   270,- CZK

do 10kg  310,- CZK

do 20kg  390,- CZK

do 30kg  480,- CZK

spôsob úhrady:

prevodným príkazom vopred - bez poplatku

platba dobierkou + 50,- CZK k cene dopravy

  

Tovar taktiež zasielame do iných krajín. Pre bližšie informácie nás, prosím, kontaktujte.

 
Lehota pre doručenie tovaru, označeného na stránkach www.atelierknihy.sk ako "skladom", od odovzdania zásielky prepravcovi predávajúcim, je bežne do nasledujúceho pracovného dňa od záväzného potvrdenia objednávky, maximálne však 3 pracovné dni za súčinnosti kupujúceho s dopravcom a za predpokladu nepôsobenia vyššej moci alebo iných nepredpokladateľných udalostí. Záväzne potvrdené a prijaté objednávky sú spravidla vybavené a tiež odovzdané ako zásielky prepravcovi v deň prijatia, maximálne v deň nasledujúci a to u tovarov označených na stránkach www.atelierknihy.sk poznámkou "skladom". Predávajúci je povinný splniť záväzne prijatú objednávku a dodať kupujúcemu tovar v lehote najneskôr do 30 dní.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním - Podmienky ochrany osobných údajov.