Doprava a platba

Informácia o cene dopravy a cene za vybraný spôsob platby sa kupujúcemu zobrazí v súhrne objednávky pred jej odoslaním (bez potreby vyplnenia fakturačnej a dodacej adresy).

 

Zásielky takmer vždy odosielame v deň prijatia objednávky (objednávky prijaté do 12,00 h v pracovných dňoch pondelok až štvrtok).

 

Pri objednávkach vytvorených v eshope www.atelierknihy.sk je tovar dodávaný dopravnou spoločnosťou Slovak Parcel Service v nasledujúcich cenách s DPH: 

doručenie na územie Slovenskej republiky

do 1kg   3,85 €

do 3kg   4,- €

do 5kg   4,60 €

do 10kg  5,45 €

do 20kg  6,80 €

spôsob úhrady:

prevodným príkazom vopred - bez poplatku

dobierka 0,90 €

doručenie na územie Českej republiky

do 1kg   270,- CZK

do 3kg   300,- CZK

do 5kg   330,- CZK

do 10kg  390,- CZK

do 20kg  450,- CZK

spôsob úhrady:

prevodným príkazom vopred - bez poplatku

dobierka 50,- CZK

  Preprava atypických tovarov a poťahových materiálov (náviny) v cene 7,20 € - poplatok dopravcovi za atypické balenie.

Tovar taktiež zasielame do iných krajín. Poľsko - Polska: cena dopravy sa zobrazí pred písaním adresy. Pre bližšie informácie nás, prosím, kontaktujte.

 
Lehota pre doručenie tovaru, označeného na stránkach www.atelierknihy.sk ako "skladom", od odovzdania zásielky prepravcovi predávajúcim, je bežne do nasledujúceho pracovného dňa od záväzného potvrdenia objednávky, maximálne však 3 pracovné dni za súčinnosti kupujúceho s dopravcom a za predpokladu nepôsobenia vyššej moci alebo iných nepredpokladateľných udalostí. Záväzne potvrdené a prijaté objednávky sú najčastejšie vybavené a odovzdané ako zásielky prepravcovi v deň prijatia objednávky alebo maximálne v nasledujúci pracovní deň (pondelok - štvrtok), a to u tovarov označených na stránkach www.atelierknihy.sk poznámkou "skladom". Predávajúci je povinný splniť záväzne prijatú objednávku a dodať kupujúcemu tovar v lehote najneskôr do 30 dní.