ČoViď? Dobro... v každom

Od 15. 3. 2020 do dnešných dní sme vás na eshope vítali takto:

Vážení zákazníci a dobrí ľudia,

gumičky, keprovky a plátnovky sme z nášho eshopu dočasne odstránili. Nehnevajte sa, prosím. Gumu a šnúru sme darovali (aktuálne ??km) a ďalej darujeme Ľudom, ktorí rúška šijú a rozdávajú ZADARMO (občianske združenia, obce, dobrovoľníci). Spájajte sa a nešite individuálne, dajte o sebe vedieť Vášmu starostovi, primátorovi, združeniu... Treba to koordinovať. Zosumarizujte, koľko gumičky/keprovky potrebujete a naozaj reálne vyrátajte, koľko dokážete vyrobiť rúšok, ktoré rozdáte ZADARMO na potrebné miesta.

(Prosím firmy, ktoré vyrábajú na ďalší predaj - NEVOLAJTE. Až niečo zostane, pridáme do voľného predaja)

Máme ešte gumu guľatú v priemere 0,8mm, 2,2mm, 3mm - v metráži, gumu v priemere 2mm nastrihanú na 23 a 31cm (s kotvičkami - kovové koncovky), keprovky a plátnovky v šírke 10, 12 a 14mm. 

Ak gumičku a šnúrku nespotrebujete, prosím, vráťte nám ju alebo vhodne darujte. Netreba si to nechávať, ak v susednej obci ešte rúška nemajú.

A opatrujte sa.

 

Ľudia z okolia majú gumu na bráne

Ponuka pre starostov

 

 

Ľudia šili a rozdávali a my sme distribuovali a rozdali celkom 54 250m gumičiek a šnúrok. A tiež sme naše "knihárske" stroje využili na šitie a rozdaj rúšok. 

Dýchalo to spolu. Dýchalo! Ďakujeme VÁM, a tiež našim skvelým zákazníkom, ktorí vedeli, čo robiť a ako sa k tomu postaviť. Btw rúška možno nepomôžu/nepomohli. Ale to, že sa v každom správnom opäť prebudilo to najlepšie, čisté a láskavé k človeku... tak to je mocné. Mohlo by to tak zostať...

 

Gumičky a šnúrky pomaly pridávame späť do obchodu (v normálnych cenách, lebo niektorí obchodníci...) a veríme, že sa čoskoro stretneme osobne aj na niektorom našom knihárskom kurze.

 

Dozviazania!

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním - Podmienky ochrany osobných údajov.